Log in
GSbet GSbet
Nu ai cont? Inregistreaza-te!

 

Profiti de cele mai recente bonusuri si promotii oferite exclusiv membrilor inregistrati. Ai acces la cele mai performante si mai detaliate statistici. Joci Fotbal Manager GSbet si castigi puncte pentru pariuri gratuite.

 

REZULTATE

FOTBAL

TENIS

FUTSAL

HOCHEI

BASCHET

HANDBAL

RUGBY

VOLEI

UFC

Pentru o selectie multipla in zona "Alege Campionat" de mai jos, dati click pe optiunile dorite.

Alege Campionat...

  • FOTBAL
    • Happy Hour GSBET
    • România Liga I 13/14
    • Anglia Premier League 13/14
    • Spania Primera División 13/14
    • Germania Bundesliga 13/14
    • Italia Serie A 13/14
    • Portugalia Primeira Liga 13/14
    • Franţa Ligue 1 13/14
    • Olanda Eredivisie 13/14
    • Grecia Super League 13/14
    • Turcia Süper Lig 13/14
    • Belgia Pro League 13/14
    • Anglia Championship 13/14
    • Anglia League 1 13/14
    • Anglia League 2 13/14
    • Anglia Conference Premier 13/14
    • Anglia Conference North 13/14
    • Anglia Conference South 13/14
    • Anglia FA Trophy 13/14 - Semifinale (Retur)
    • Anglia Northern Premier 13/14
    • Anglia Southern Premier 13/14
    • Anglia Isthmian Premier 13/14
    • Spania Segunda División 13/14
    • Spania Segunda B Grupa I 13/14
    • Spania Segunda B Grupa II 13/14
    • Spania Segunda B Grupa III 13/14
    • Spania Segunda B Grupa IV 13/14
    • Germania 2.Bundesliga 13/14
    • Germania 3.Bundesliga 13/14
    • Germania Regionala Nord 13/14
    • Germania Regionala Nord-Est 13/14
    • Germania Regionala Vest 13/14
    • Germania Regionala Sud-Vest 13/14
    • Italia Serie B 13/14
    • Italia Lega Pro Prima Divisione Gr.A 13/14
    • Italia Lega Pro Prima Divisione Gr.B 13/14
    • Italia Lega Pro Seconda Divisione Gr.A 13/14
    • Italia Lega Pro Seconda Divisione Gr.B 13/14
    • Portugalia Segunda Liga 13/14
    • Franţa Ligue 2 13/14
    • Olanda Jupiler League 13/14
    • Turcia 1.Lig 13/14
    • Austria Bundesliga 13/14
    • Cehia 1.Liga 13/14
    • Danemarca SuperLigaen 13/14
    • Elveţia Super League 13/14
    • Elveţia Challenge League 13/14
    • Polonia Ekstraklasa 13/14
    • Scoţia Premiership 13/14
    • Scoţia Championship 13/14
    • Scoţia League 1 13/14
    • Scoţia League 2 13/14
    • Argentina Primera División Torneo Final 13/14
    • Argentina Primera B Nacional 13/14
    • Australia A-League 13/14
    • Bolivia Liga Profesional Clausura 2014
    • Brazilia Paulista A1 2014
    • Brazilia Carioca 2014
    • Bulgaria A PFG 13/14
    • Chile Primera División Clausura 2014
    • Cipru 1st Division 13/14
    • Columbia Liga Postobón I 2014
    • Costa Rica Primera División Verano 2014
    • Croaţia 1.HNL 13/14
    • Ecuador Serie A Primera Etapa 2014
    • Ungaria Cupa Ligii 13/14 - 1/8 Finala (Tur)
    • Irlanda de Nord Premiership 13/14
    • Israel Premier League 13/14
    • Indonezia Super League Vest 2014
    • Honduras Liga Nacional Clausura 2014
    • Mexic Primera División Clausura 2014
    • Paraguay Primera División Apertura 2014
    • Serbia Superliga 13/14
    • Ţara Galilor Premier League 13/14
    • Ţara Galilor FAW Cup 13/14 - 1/8 Finala
    • Uruguay Primera División Clausura 2014
    • Venezuela Primera División Clausura 2014
  • TENIS
    • Happy Hour GSBET
    • ATP - Rio de Janeiro 2014
    • ATP - Rio de Janeiro Dublu 2014
    • ATP - Marseille 2014
    • ATP - Delray Beach 2014
    • ATP - Delray Beach Dublu 2014
    • ATP - Acapulco 2014 (Calificări)
    • ATP - Sao Paulo 2014 (Calificări)
    • WTA - Dubai 2014
    • WTA - Dubai Dublu 2014
    • WTA - Rio de Janeiro 2014
    • WTA - Rio de Janeiro Dublu 2014
    • WTA - Florianopolis 2014 (Calificări)
    • WTA - Acapulco 2014 (Calificări)
  • FUTSAL
    • Italia Serie A1 13/14
    • Spania División de Honor 13/14
    • Rusia Superliga 13/14
  • HOCHEI
    • JO 2014 (M) Playoff - Finala
    • JO 2014 (M) Playoff - Pt.locul 3
    • AHL 13/14
    • VHL 13/14
    • MHL 13/14
    • Austria Erste Bank EHL 13/14 - Grupa A
    • Austria Erste Bank EHL 13/14 - Grupa B
    • Cehia 1.Liga 13/14 - Playoff
    • Cehia 1.Liga 13/14 - Playout
    • Danemarca AL-Bank Ligaen 13/14
    • Franţa Ligue Magnus 13/14 Playoff - 1/8 Finala
    • Franţa Ligue Magnus 13/14 Playout - Finala
    • Germania DEL 13/14
    • Italia Serie A1 13/14
    • Norvegia GET Ligaen 13/14
    • Suedia Allsvenskan 13/14
  • BASCHET
    • NBA 13/14
    • VTB United League 13/14 - Faza grupelor
    • Australia NBL 13/14
    • Austria ABL 13/14 - Playoff
    • Austria ABL 13/14 - Playout
    • Cehia Mattoni NBL 13/14
    • Franţa Pro A 13/14
    • Germania BBL 13/14
    • Grecia A1 13/14
    • Italia A1 (M) 13/14
    • Polonia Tauron Liga 13/14
    • Spania Spagnola ACB 13/14
    • Turcia TBL 13/14
  • HANDBAL
    • Liga Campionilor 13/14 (M) - Grupa A
    • Liga Campionilor 13/14 (M) - Grupa B
    • Liga Campionilor 13/14 (M) - Grupa C
    • Liga Campionilor 13/14 (M) - Grupa D
    • Cupa EHF 13/14 (M) - Faza grupelor
    • Austria HLA 13/14 (M) - Playoff
    • Austria HLA 13/14 (M) - Prom/Ret
    • Cehia Extraliga 13/14 (M)
    • Danemarca Handbold Ligaen 13/14 (M)
    • Danemarca DameHandbold Ligaen 13/14 (F)
    • Elveţia MNLA 13/14 (M) - Playoff
    • Elveţia MNLA 13/14 (M) - Playout
    • Franţa D1M 13/14 (M)
    • Germania Bundesliga 13/14 (M)
    • Germania 2 Bundesliga 13/14 (M)
    • Germania Bundesliga 13/14 (F)
    • Norvegia Postenligaen 13/14 (M)
    • Norvegia Postenligaen 13/14 (F)
    • Polonia Superliga 13/14 (M)
    • Polonia Superliga 13/14 (F)
    • Spania Asobal 13/14 (M)
    • Suedia Elitserien 13/14 (M)
    • Suedia Allsvenskan 13/14 (M)
    • Suedia Elitserien 13/14 (F)
  • RUGBY
    • LEAGUE - Super League 2014
    • UNION - Six Nations 2014
    • UNION - Super XV 2014
    • UNION - Aviva Premiership 13/14
    • UNION - Franţa 13/14 - Top 14
    • UNION - Franţa 13/14 - Pro D2
  • VOLEI
    • Brazilia Superliga (M) 13/14
    • Cehia Extraliga 13/14 (M)
    • Finlanda Mestaruusliiga 13/14 (M)
    • Franţa Pro A 13/14 (M)
    • Germania 1.Bundesliga 13/14 (M)
    • Grecia A1 13/14 (M)
    • Italia Serie A1 13/14 (M)
    • Cupa Italiei 13/14 (F) - Semifinale
    • Polonia PlusLiga 13/14 (M)
    • Rusia Superliga 13/14 (M)
    • Spania Superliga 13/14 (M)
    • Turcia Liga 1 13/14 (M)
  • UFC
    • ® 170 Rousey vs. McMann (Las Vegas)

FOTBAL

Data Cod EvenimentRFPRPRG
L, 31 .12 1025 Al Hala-Al-Salmiya---
M, 1 .01 1027 West Bromwich-Fulham1:2(0:1)PG2
M, 1 .01 1028 Manchester City-Stoke3:0(1:0)PG1
M, 1 .01 1029 Swansea-Aston Villa2:2(1:1)PG1
M, 1 .01 1030 Tottenham-Reading3:1(1:1)PG2
M, 1 .01 1031 West Ham-Norwich2:1(2:0)PG1
M, 1 .01 1032 Wigan-Manchester Utd.0:4(0:2)PG2
M, 1 .01 1033 Southampton-Arsenal1:1(1:1)PG1
M, 2 .01 1034 Chelsea-Q.P.R.0:1(0:0)PG2
M, 2 .01 1035 Liverpool-Sunderland3:0(2:0)PG1
S, 29 .12 1036 Sunderland-Tottenham1:2(1:0)PG1
M, 2 .01 1036 Newcastle-Everton1:2(1:1)PG1
S, 29 .12 1037 Aston Villa-Wigan0:3(0:1)PG2
S, 29 .12 1038 Fulham-Swansea1:2(0:1)PG2
S, 29 .12 1039 Manchester Utd.-West Bromwich2:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1040 Norwich-Manchester City3:4(1:2)PG2
S, 29 .12 1041 Reading-West Ham1:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1042 Stoke-Southampton3:3(1:3)PG2
S, 29 .12 1043 Arsenal-Newcastle7:3(1:1)PG1
D, 30 .12 1044 Everton-Chelsea1:2(1:1)PG1
D, 30 .12 1045 Q.P.R.-Liverpool0:3(0:3)PG2
S, 29 .12 1046 Macclesfield-Barrow4:1(2:1)PG1
D, 30 .12 1047 Setúbal-Nacional3:1(2:1)PG2
D, 30 .12 1048 Estoril-Porto2:2(1:1)PG1
D, 30 .12 1049 Beira Mar-Guimarães2:2(0:1)PG2
S, 29 .12 1050 Rio Ave-Sporting L.3:0(0:0)PG1
D, 30 .12 1051 Ferreira-Marítimo2:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1052 Académica-Olhanense0:0(0:0)
D, 30 .12 1053 Moreirense-Benfica1:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1073 Huddersfield-Sheffield Wed.0:0(0:0)
S, 29 .12 1074 Hull-Leeds2:0(0:0)PG1
S, 29 .12 1075 Barnsley-Blackburn1:3(0:2)PG2
S, 29 .12 1076 Bolton-Birmingham3:1(2:1)PG2
S, 29 .12 1077 Bristol C.-Peterborough4:2(2:1)PG1
S, 29 .12 1078 Burnley-Leicester0:1(0:1)PG2
S, 29 .12 1079 Cardiff-Millwall1:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1080 Charlton-Derby1:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1081 Middlesbrough-Blackpool4:2(2:0)PG1
S, 29 .12 1082 Nottingham-Crystal P.2:2(1:1)PG2
S, 29 .12 1083 Wolverhampton-Ipswich0:2(0:1)PG2
S, 29 .12 1084 Brighton-Watford1:3(0:0)PG2
M, 2 .01 1096 Naval-Braga1:2(1:1)PG1
M, 2 .01 1097 Benfica-Aves6:0(4:0)PG1
S, 29 .12 1097 Bournemouth-Crawley3:0(2:0)PG1
S, 29 .12 1098 Carlisle-Bury2:1(2:0)PG1
S, 29 .12 1099 Colchester-Swindon---
S, 29 .12 1100 Leyton-Walsall2:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1101 Milton-Coventry2:3(2:1)PG1
S, 29 .12 1102 Oldham-Crewe1:2(0:0)PG2
S, 29 .12 1103 Portsmouth-Yeovil1:2(0:2)PG2
S, 29 .12 1104 Preston-Doncaster0:3(0:2)PG2
S, 29 .12 1105 Sheffield Utd.-Hartlepool2:3(1:1)PG2
S, 29 .12 1106 Shrewsbury-Brentford0:0(0:0)
S, 29 .12 1107 Stevenage-Notts C.---
S, 29 .12 1108 Tranmere-Scunthorpe1:0(0:0)PG1
S, 29 .12 1121 Aldershot-Torquay---
S, 29 .12 1122 Bradford-Rochdale2:4(2:4)PG2
S, 29 .12 1123 Burton-Southend2:0(2:0)PG1
S, 29 .12 1124 Cheltenham-Bristol R.---
S, 29 .12 1125 Chesterfield-Morecambe1:1(1:1)PG2
S, 29 .12 1126 Dag&Red-Port Vale2:3(1:3)PG2
S, 29 .12 1127 Exeter-Barnet2:2(2:0)PG1
S, 29 .12 1128 Fleetwood-York City0:0(0:0)
S, 29 .12 1129 Gillingham FC-Northampton---
S, 29 .12 1130 Plymouth-Wycombe0:1(0:1)PG2
S, 29 .12 1131 Rotherham-Accrington4:1(1:1)PG1
S, 29 .12 1132 Wimbledon-Oxford Utd.0:3(0:2)PG2
M, 1 .01 1138 Watford-Charlton3:4(1:2)PG1
M, 1 .01 1139 Birmingham-Cardiff0:1(0:1)PG2
M, 1 .01 1140 Blackburn-Nottingham3:0(0:0)PG1
M, 1 .01 1141 Blackpool-Hull0:0(0:0)
M, 1 .01 1142 Crystal P.-Wolverhampton3:1(2:0)PG1
M, 1 .01 1143 Derby-Middlesbrough3:1(2:0)PG1
M, 1 .01 1144 Ipswich-Brighton0:3(0:2)PG2
S, 29 .12 1145 Hereford-Newport County---
M, 1 .01 1145 Leeds-Bolton1:0(0:0)PG1
M, 1 .01 1146 Leicester-Huddersfield6:1(3:0)PG1
S, 29 .12 1146 Braintree-Woking---
S, 29 .12 1147 Dartford-Cambridge Utd.1:1(1:1)PG1
M, 1 .01 1147 Millwall-Bristol C.2:1(1:0)PG1
M, 1 .01 1148 Peterborough-Barnsley2:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1148 Lincoln City-Gateshead1:1(0:0)PG2
S, 29 .12 1149 Luton-Ebbsfleet---
M, 1 .01 1149 Sheffield Wed.-Burnley0:2(0:0)PG2
M, 1 .01 1150 Swindon-Portsmouth5:0(0:0)PG1
S, 29 .12 1150 Mansfield-Grimsby---
S, 29 .12 1151 Nuneaton Town-Alfreton---
M, 1 .01 1151 Brentford-Bournemouth0:0(0:0)
M, 1 .01 1152 Bury-Tranmere0:1(0:0)PG2
S, 29 .12 1152 Southport-Hyde FC0:1(0:1)PG2
S, 29 .12 1153 Stockport-Telford2:2(0:0)PG2
M, 1 .01 1153 Coventry-Shrewsbury0:1(0:0)PG2
M, 1 .01 1154 Crawley-Colchester3:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1154 Wrexham-Tamworth2:2(1:1)PG1
S, 29 .12 1155 Forest Green-Kidderminster---
M, 1 .01 1155 Crewe-Carlisle1:0(1:0)PG1
M, 1 .01 1156 Doncaster-Sheffield Utd.2:2(1:0)PG1
M, 1 .01 1157 Hartlepool-Preston0:1(0:1)PG2
M, 1 .01 1158 Notts C.-Milton1:2(0:2)PG2
M, 1 .01 1159 Scunthorpe-Oldham2:2(2:1)PG1
M, 1 .01 1160 Walsall-Stevenage1:0(0:0)PG1
M, 1 .01 1161 Yeovil-Leyton3:0(1:0)PG1
M, 1 .01 1162 Bristol R.-Plymouth2:1(2:0)PG1
M, 1 .01 1163 Southend-Gillingham FC0:1(0:1)PG2
M, 1 .01 1164 Accrington-Chesterfield1:0(0:0)PG1
M, 1 .01 1165 Barnet-Aldershot0:1(0:0)PG2
M, 1 .01 1166 Morecambe-Bradford0:0(0:0)
S, 29 .12 1167 Boston Utd.-Oxford City3:1(1:1)PG1
M, 1 .01 1167 Northampton-Dag&Red3:1(2:0)PG1
M, 1 .01 1168 Oxford Utd.-Cheltenham1:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1168 Brackley Town-Gloucester---
S, 29 .12 1169 Chester-Hinckley3:0(1:0)PG1
M, 1 .01 1169 Port Vale-Fleetwood0:2(0:2)PG2
M, 1 .01 1170 Rochdale-Rotherham1:2(1:0)PG1
S, 29 .12 1170 Guiseley AFC-Colwyn Bay---
S, 29 .12 1171 Halifax-Corby---
M, 1 .01 1171 Torquay-Wimbledon2:3(1:2)PG2
M, 1 .01 1172 Wycombe-Exeter0:1(0:0)PG2
S, 29 .12 1172 Harrogate Town-Droylsden---
S, 29 .12 1173 Histon-Altrincham---
M, 1 .01 1173 York City-Burton3:0(2:0)PG1
S, 29 .12 1174 Solihull-Bishop's S.---
M, 1 .01 1174 Telford-Wrexham0:2(0:1)PG2
S, 29 .12 1175 Stalybridge-Bradford PA2:0(1:0)PG1
M, 1 .01 1175 Alfreton-Mansfield0:3(0:1)PG2
S, 29 .12 1176 Vauxhall-Workington---
M, 1 .01 1176 Woking-Luton3:1(1:1)PG1
S, 29 .12 1177 Worcester-Gainsborough---
M, 1 .01 1177 Cambridge Utd.-Braintree1:0(0:0)PG1
M, 1 .01 1178 Ebbsfleet-Dartford2:2(0:1)PG2
M, 1 .01 1179 Gateshead-Barrow0:1(0:1)PG2
M, 1 .01 1180 Grimsby-Lincoln City1:1(1:1)PG2
M, 1 .01 1181 Hyde FC-Stockport0:1(0:0)PG2
M, 1 .01 1182 Kidderminster-Hereford0:1(0:1)PG2
M, 1 .01 1183 Macclesfield-Southport2:2(0:2)PG2
M, 1 .01 1184 Newport County-Forest Green0:5(0:2)PG2
M, 2 .01 1185 Tamworth-Nuneaton Town2:1(1:1)PG2
M, 1 .01 1186 Altrincham-Stalybridge2:1(2:1)PG2
M, 1 .01 1187 Bishop's S.-Histon3:1(0:1)PG2
M, 1 .01 1188 Bradford PA-Guiseley AFC1:3(1:1)PG2
S, 29 .12 1189 Bath City-Dorchester---
M, 1 .01 1189 Colwyn Bay-Vauxhall2:4(0:2)PG2
S, 29 .12 1190 Chelmsford-Boreham Wood2:1(0:0)PG2
M, 1 .01 1190 Corby-Boston Utd.2:1(1:1)PG1
S, 29 .12 1191 Eastleigh-Havant&W.---
M, 1 .01 1191 Droylsden-Chester3:4(1:4)PG2
M, 1 .01 1192 Gainsborough-Halifax3:0(0:0)PG1
S, 29 .12 1192 Farnborough-Salisbury---
S, 29 .12 1193 Hayes&Y.-Basingstoke---
M, 1 .01 1193 Gloucester-Worcester4:2(1:0)PG1
S, 29 .12 1194 Hornchurch-Billericay1:0(1:0)PG1
M, 1 .01 1194 Hinckley-Solihull1:1(1:0)PG1
M, 1 .01 1195 Oxford City-Brackley Town2:1(0:0)PG2
S, 29 .12 1195 Staines-Maidenhead0:6(0:3)PG2
M, 1 .01 1196 Workington-Harrogate Town1:2(0:1)PG2
S, 29 .12 1196 Sutton Utd.-Welling Utd.---
S, 29 .12 1197 Tonbridge-Bromley0:3(0:2)PG2
M, 1 .01 1197 Basingstoke-Farnborough6:2(0:1)PG2
M, 1 .01 1198 Billericay-Chelmsford0:1(0:0)PG2
S, 29 .12 1198 Truro-Weston---
M, 1 .01 1199 Boreham Wood-Staines1:1(0:0)PG1
M, 1 .01 1200 Bromley-Sutton Utd.0:2(0:1)PG2
M, 1 .01 1201 Dorchester-Truro2:2(1:1)PG1
M, 1 .01 1202 Dover-Tonbridge0:1(0:0)PG2
M, 1 .01 1203 Havant&W.-Eastbourne Borough2:3(0:2)PG2
M, 1 .01 1204 Maidenhead-Hayes&Y.0:2(0:1)PG2
M, 1 .01 1205 Salisbury-Eastleigh5:3(3:3)PG1
M, 1 .01 1206 Welling Utd.-Hornchurch4:0(3:0)PG1
M, 1 .01 1207 Weston-Bath City---
M, 1 .01 1208 Ashton Utd.-Stafford0:0(0:0)
M, 1 .01 1209 Grantham-Eastwood4:0(2:0)
S, 29 .12 1210 Blyth-Ashton Utd.---
M, 1 .01 1210 Hednesford-Rushall Olympic3:4(2:0)
M, 1 .01 1211 Ilkeston-Worksop T.2:1(0:0)
S, 29 .12 1211 Buxton-Hednesford---
S, 29 .12 1212 Chorley-Whitby Town2:3(2:3)
M, 1 .01 1212 Kendal Town-Chorley1:4(1:0)
M, 1 .01 1213 Marine FC-Fylde0:4(0:2)
M, 1 .01 1214 Matlock Town-Buxton1:1(1:1)
S, 29 .12 1215 Fylde-Stocksbridge---
M, 1 .01 1215 North Ferriby-Blyth3:2(1:1)
M, 1 .01 1216 Stocksbridge-United of M.---
S, 29 .12 1216 Nantwich Town-Marine FC---
S, 29 .12 1217 Rushall Olympic-Grantham---
M, 1 .01 1217 Whitby Town-Frickley4:1(1:1)
M, 1 .01 1218 Witton Albion-Nantwich Town2:2(1:0)
S, 29 .12 1218 Stafford-Witton Albion---
S, 29 .12 1219 United of M.-Ilkeston---
M, 1 .01 1219 AFC Totton-Hemel Hempstead2:0(0:0)
M, 1 .01 1220 Arlesey Town-Hitchin3:1(3:1)
S, 29 .12 1220 Worksop T.-Matlock Town6:1(6:1)
M, 1 .01 1221 Barwell-Stourbridge2:1(0:1)
M, 1 .01 1222 Bashley-Gosport Borough1:1(1:0)
M, 1 .01 1223 Bideford-Weymouth2:1(0:0)
M, 1 .01 1224 Chippenham-Frome Town2:2(2:0)
M, 1 .01 1225 Leamington-Bedworth Utd.6:1(2:1)
M, 1 .01 1226 Redditch-Banbury Utd.---
M, 1 .01 1227 St.Neots-Cambridge City2:3(2:1)
M, 1 .01 1228 St.Albans-Chesham Utd.2:6(1:2)
M, 1 .01 1229 Bognor R.-Whitehawk1:3(1:2)
M, 1 .01 1230 Canvey Island-East Thurrock2:1(0:1)
M, 1 .01 1231 Carshalton Ath.-Metropolitan Police1:1(1:1)
M, 1 .01 1232 Enfield Town-Bury Town2:3(0:1)
S, 29 .12 1233 Bedworth Utd.-Arlesey Town---
Data Cod EvenimentRFPRPRG
M, 1 .01 1233 Hastings Utd.-Lewes3:3(2:1)
M, 1 .01 1234 Hendon-Harrow Borough---
S, 29 .12 1234 Cambridge City-Chippenham---
S, 29 .12 1235 Chesham Utd.-Barwell2:2(2:2)
M, 1 .01 1235 Kingstonian-Hampton&R.0:0(0:0)
S, 29 .12 1236 Frome Town-St.Albans---
M, 1 .01 1236 Lowestoft-Leiston1:1(0:1)
S, 29 .12 1237 Hemel Hempstead-Bashley---
S, 29 .12 1238 Hitchin-Leamington---
M, 1 .01 1238 Wealdstone-Wingate&F.2:3(0:2)
M, 2 .01 1239 St.Johnstone-FC Dundee1:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1239 Redditch-Gosport Borough---
S, 29 .12 1240 Stourbridge-AFC Totton---
M, 2 .01 1240 Aberdeen-Dundee Utd.2:2(1:2)PG1
S, 29 .12 1241 Weymouth-St.Neots3:1(3:1)
M, 2 .01 1241 Celtic-Motherwell1:0(0:0)PG1
M, 2 .01 1243 St.Mirren-Kilmarnock1:1(0:1)PG2
M, 2 .01 1245 Airdrie-Cowdenbeath1:1(0:1)PG2
M, 2 .01 1246 Dunfermline-Raith R.1:0(0:0)PG1
M, 2 .01 1248 Morton-Dumbarton0:3(0:2)PG2
M, 2 .01 1250 Albion R.-Stranraer2:3(0:2)PG2
M, 2 .01 1251 Alloa-Stenhousemuir1:0(1:0)PG1
M, 2 .01 1252 Arbroath-East Fife1:0(0:0)PG1
S, 29 .12 1253 Lewes-Thurrock1:2(1:2)
M, 2 .01 1253 Ayr Utd.-Queen of S.1:5(1:2)PG1
S, 29 .12 1254 Bury Town-Hendon---
M, 2 .01 1254 Forfar-Brechin1:4(0:0)PG2
M, 2 .01 1255 Annan-Gl.Rangers1:3(1:1)PG2
S, 29 .12 1256 Hampton&R.-Canvey Island---
M, 2 .01 1256 East Stirling-Stirling A.1:1(1:1)PG2
M, 2 .01 1257 Elgin-Peterhead0:3(0:2)PG2
S, 29 .12 1257 Harrow Borough-Cray Wanderers3:3(3:3)
S, 29 .12 1258 Leiston-Wealdstone---
M, 2 .01 1258 Montrose-Berwick1:3(1:1)PG2
M, 2 .01 1259 Queen's Park-Clyde4:1(3:1)PG1
S, 29 .12 1259 Margate-Kingstonian---
S, 29 .12 1261 Whitehawk-Enfield Town6:0(6:0)
S, 29 .12 1262 Wingate&F.-Hastings Utd.2:2(2:2)
L, 31 .12 1264 Adelaide Utd.-Sydney3:0(2:0)PG1
L, 31 .12 1265 Melbourne Heart-Newcastle Jets2:1(2:1)PG1
L, 31 .12 1266 Western Sydney-Melbourne Victory2:1(1:0)PG1
M, 1 .01 1267 Brisbane Roar-Wellington2:1(1:1)PG1
M, 1 .01 1268 Coleraine-Glentoran1:1(0:1)PG2
M, 1 .01 1269 Crusaders-Portadown1:0(0:0)PG1
M, 1 .01 1270 Donegal-Glenavon1:0(0:0)PG1
M, 1 .01 1271 Dungannon-Ballymena---
M, 1 .01 1272 Linfield-Cliftonville3:1(2:1)PG1
M, 1 .01 1273 Lisburn-Ballinamallard0:2(0:0)PG2
D, 30 .12 1274 Reggina-Empoli0:3(0:1)PG2
L, 31 .12 1274 Beitar-Ashdod1:1(0:0)PG1
L, 31 .12 1275 Hap.Petach Tikva-Mac.Herzliya5:1(3:0)PG1
D, 30 .12 1275 Ascoli-Varese1:1(1:0)PG1
D, 30 .12 1276 Brescia-Crotone5:0(1:0)PG1
L, 31 .12 1276 Orthodocs Lod-Hap.Asi Gilboa1:3(1:1)
D, 30 .12 1277 Cittadella-Bari1:1(1:0)PG1
L, 31 .12 1278 Damash-Aluminium H.1:2(1:1)PG2
D, 30 .12 1278 Lanciano-Padova2:1(0:0)PG2
D, 30 .12 1279 Livorno-Juve Stabia2:2(1:0)PG1
L, 31 .12 1279 Naft Tehran-Mes Kerman0:0(0:0)
L, 31 .12 1280 Tractor Sazi-Paykan1:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1280 Novara-Grosseto2:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1281 Sassuolo-Cesena5:0(1:0)PG1
L, 31 .12 1281 Esteghlal FC-Saipa FC1:0(0:0)PG1
D, 30 .12 1282 Ternana-Pro Vercelli4:2(3:0)PG1
D, 30 .12 1283 Vicenza-Spezia2:3(0:2)PG2
D, 30 .12 1284 Verona-Modena3:1(1:1)PG2
S, 29 .12 1285 Aves-Atlético CP2:1(0:1)PG2
S, 29 .12 1286 Belenenses-Trofense2:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1287 CD Tondela-Marítimo (B)3:1(1:1)PG2
S, 29 .12 1288 Penafiel-Guimarães (B)4:0(0:0)PG1
S, 29 .12 1289 Naval-Covilhã3:3(0:1)PG2
S, 29 .12 1290 Benfica (B)-Freamunde0:1(0:1)PG2
S, 29 .12 1291 Portimonense-Sporting L.(B)1:0(1:0)PG1
L, 31 .12 1292 Gamba O.-Kashiwa0:1(0:1)PG2
D, 30 .12 1292 Feirense-Santa Clara2:2(1:1)PG2
D, 30 .12 1293 Braga (B)-Porto (B)1:1(1:1)PG2
L, 31 .12 1293 Gamba O.-Kashiwa0:1(0:1)
M, 2 .01 1294 Bala-The New Saints2:2(0:1)PG2
D, 30 .12 1294 Leixões-Oliveirense3:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1295 União Madeira-Arouca1:1(1:1)PG1
M, 1 .01 1295 Connah's Q.-Airbus4:1(2:0)PG1
M, 1 .01 1296 Newtown-Aberystwyth3:1(1:0)PG1
M, 1 .01 1297 Prestatyn-Bangor City4:1(1:1)PG2
M, 2 .01 1305 Lekhwiya SC-PSG1:5(1:2)PG2
S, 29 .12 1315 FC Dundee-Aberdeen1:3(0:0)PG2
S, 29 .12 1316 Hibernian-Celtic1:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1317 Motherwell-Kilmarnock2:2(0:1)PG2
S, 29 .12 1318 Ross C.-Hearts---
S, 29 .12 1319 St.Johnstone-Inverness0:0(0:0)
D, 30 .12 1320 Dundee Utd.-St.Mirren3:4(2:1)PG2
S, 29 .12 1324 Airdrie-Partick1:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1325 Falkirk-Dumbarton3:4(1:1)PG1
S, 29 .12 1326 Livingston-Hamilton---
S, 29 .12 1327 Morton-Dunfermline4:2(1:1)PG2
S, 29 .12 1328 Raith R.-Cowdenbeath2:2(0:2)PG2
S, 29 .12 1332 Arbroath-Albion R.2:1(1:1)PG1
S, 29 .12 1333 Ayr Utd.-Alloa0:0(0:0)
S, 29 .12 1334 Forfar-East Fife3:2(1:2)PG2
S, 29 .12 1335 Stenhousemuir-Queen of S.1:3(0:1)PG2
S, 29 .12 1336 Stranraer-Brechin0:2(0:1)PG2
S, 29 .12 1338 Queen's Park-Gl.Rangers0:1(0:0)PG2
S, 29 .12 1339 Annan-Elgin2:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1340 Clyde-Berwick2:1(0:1)PG2
S, 29 .12 1341 Montrose-Stirling A.3:2(2:2)PG1
S, 29 .12 1342 Peterhead-East Stirling2:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1349 Al-Wehda Club-Hajer1:2(0:1)PG2
D, 30 .12 1362 Central Coast-Perth1:0(0:0)PG1
L, 31 .12 1363 Adelaide Utd.-Sydney3:0(2:0)PG1
L, 31 .12 1364 Melbourne Heart-Newcastle Jets2:1(2:1)PG1
L, 31 .12 1365 Western Sydney-Melbourne Victory2:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1370 Hassania d'Agadir-Wydad Casablanca1:1(1:1)
D, 30 .12 1371 Kénitra-FUS Rabat0:1(0:0)
D, 30 .12 1372 Meknès-Raja Beni Mellal0:0(0:0)
D, 30 .12 1373 OC Safi-Hoceima1:3(0:3)
D, 30 .12 1374 Raja Casablanca-RSB Berkane3:2(1:1)
M, 2 .01 1376 Cray Wanderers-Concord Rangers0:2(0:2)
S, 29 .12 1376 Wydad de Fès-Difaâ d'El Jadida1:1(0:0)
S, 29 .12 1384 Ballinamallard-Crusaders1:3(1:2)PG1
S, 29 .12 1385 Ballymena-Lisburn3:3(0:2)PG2
S, 29 .12 1386 Cliftonville-Dungannon2:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1387 Glenavon-Linfield0:3(0:1)PG2
S, 29 .12 1388 Glentoran-Donegal5:0(2:0)PG1
S, 29 .12 1389 Portadown-Coleraine2:0(1:0)PG1
L, 31 .12 1391 Beitar-Ashdod1:1(0:0)PG1
S, 29 .12 1392 Bnei Sakhnin-Hap.Akko2:1(0:1)PG2
S, 29 .12 1393 Bnei Yehuda-Hapoel Tel Aviv2:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1394 Hap.Irony Hasharon-Hap.Ramat Gan1:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1395 Mac.Netanya-Kiryat Shmona3:4(1:1)PG2
S, 29 .12 1396 Maccabi Haifa-Hap.Be'er Sheva2:0(0:0)PG1
D, 30 .12 1397 Maccabi Tel Aviv-Hap.Haifa6:2(2:1)PG1
L, 31 .12 1406 Hap.Petach Tikva-Mac.Herzliya5:1(3:0)PG1
S, 29 .12 1412 ONGC FC-United Sikkim1:1(1:1)
S, 29 .12 1413 Prayag Utd.-Sporting Goa1:3(1:1)
S, 29 .12 1414 Shillong Lajong-Pune FC1:2(0:1)
D, 30 .12 1415 East Bengal-Pailan A.3:0(1:0)
D, 30 .12 1416 Mumbai FC-Dempo0:0(0:0)
D, 30 .12 1417 Salgaocar SC-Air India4:0(4:0)
D, 30 .12 1428 Sepahan-Foolad Khuzestan0:1(0:0)PG2
D, 30 .12 1429 Gahar Zagros-Rah Ahan2:1(2:1)PG1
L, 31 .12 1430 Damash-Aluminium H.1:2(1:1)PG2
L, 31 .12 1431 Esteghlal FC-Saipa FC1:0(0:0)PG1
L, 31 .12 1432 Naft Tehran-Mes Kerman0:0(0:0)
S, 29 .12 1450 KESC FC-PIA FC1:1(1:1)
D, 30 .12 1451 KPT FC-HBL FC1:3(1:3)
L, 31 .12 1452 PIA FC-KESC FC2:2(2:2)
S, 29 .12 1459 Llanelli-Carmarthen4:2(3:2)PG1
S, 29 .12 1460 Port Talbot-Afan Lido6:1(2:1)PG1
M, 2 .01 1496 Ankara-Erzurum3:0(3:0)
M, 2 .01 1497 Antalya-Kahramanmaras3:0(3:0)
M, 2 .01 1499 Bursa-Konya2:2(2:2)
M, 2 .01 1500 Büyükşehir-Buca1:2(1:2)
M, 2 .01 1501 Eskişehir-Fenerbahçe0:1(0:1)
M, 2 .01 1502 Göztepe-Denizli2:0(2:0)
M, 2 .01 1503 Gençlerbirliği-Ankaragücü4:2(4:2)
M, 2 .01 1504 Kasımpaşa-Derince Belediye6:0(6:0)
M, 2 .01 1508 Ordu-1461 Trabzon1:0(1:0)
M, 2 .01 1509 Rize-Samsun4:0(4:0)
M, 2 .01 1510 Sakarya-Karşıyaka0:0(0:0)
M, 2 .01 1513 Trabzon-Elazığ4:0(4:0)
M, 2 .01 1514 Turgutlu-Kartal1:2(1:2)
M, 2 .01 1592 Hap.Ashkelon-Mac.Kiiryat Gat4:1(1:0)PG1
M, 2 .01 1593 Hap.Herzliya-Beitar Kfar Saba2:1(0:0)PG1
M, 2 .01 1594 Hap.Kfar Saba-Karmiel Safed3:1(1:1)PG2
M, 2 .01 1596 Hap.Ra'anana-Mac.Petach Tikva2:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1610 Fajr Sepasi-Persepolis0:2(0:2)PG2
D, 30 .12 1611 Saba Qom-Zob Ahan0:0(0:0)
D, 30 .12 1612 Sanat Naft-Malavan1:1(0:1)PG2
L, 31 .12 1613 Tractor Sazi-Paykan1:0(1:0)PG1
S, 29 .12 1615 Yokohama M.-Kashiwa0:1(0:1)PG2
M, 2 .01 1617 Al Naser-Kazma2:0(0:0)PG1
M, 2 .01 1618 Al Salibikhaet-Qadsia SC0:4(0:0)PG2
M, 2 .01 1619 Al Jahra-Al Yarmouk Kuwait2:0(0:0)PG1
D, 30 .12 2209 Al-Muharraq-Al-Salmiya---
S, 29 .12 2214 Oman-Togo0:1(0:0)
D, 30 .12 2215 Irak-Tunisia1:2(0:0)PG2
S, 29 .12 2244 Belouizdad-JSM Béjaïa1:0(1:0)
S, 29 .12 2245 CC Sig-USM Alger0:5(0:5)
S, 29 .12 2246 El Harrach-El Eulma2:2(2:2)
S, 29 .12 2249 USM Blida-Bordj Bou2:0(2:0)
M, 2 .01 2493 Catalunya-Nigeria1:1(1:0)PG1
M, 2 .01 2494 Al Khaleej-Al-Rbeaa1:0(1:0)
M, 2 .01 2495 Al Nahdha-Hottain1:0(1:0)
S, 29 .12 2496 Real Tamale-Liberty Pro.1:1(1:1)
M, 2 .01 2496 Al Quadisiya-Al Taee Hail0:1(0:1)
D, 30 .12 2498 Berekum Chelsea-Amidaus Pro.0:1(0:1)
D, 30 .12 2499 Ebusua Dwarfs-Heart of Lions0:0(0:0)
D, 30 .12 2500 Hearts of Oak-Medeama SC1:3(1:3)
D, 30 .12 2501 King Faisal-Asante Kotoko1:1(1:1)
D, 30 .12 2502 New Edubiase-Aduana S.1:0(1:0)
D, 30 .12 2503 Tema Youth-Berekum Arsenal2:0(2:0)
M, 2 .01 2543 St.Johnstone-FC Dundee1:0(1:0)
M, 2 .01 2544 Naval-Braga1:2(1:2)
S, 29 .12 2578 Ţara Bascilor-Bolivia6:1(4:0)
S, 29 .12 2579 Feni Sokar-Muktijoddha1:2(1:2)
S, 29 .12 2608 Stoke-Southampton3:3(3:3)
S, 29 .12 2609 Motherwell-Kilmarnock2:2(2:2)
S, 29 .12 2610 Maccabi Haifa-Hap.Be'er Sheva2:0(2:0)
S, 29 .12 2617 Tigres-Cruz Azul0:0(0:0)
D, 30 .12 2718 South Utd.-Postal Dep.3:1(3:1)
D, 30 .12 2719 Al Ahed-Racing Beirut3:0(3:0)
D, 30 .12 2757 Dundee Utd.-St.Mirren3:4(3:4)
D, 30 .12 2758 Verona-Modena3:1(3:1)
L, 31 .12 2785 Gamba O.-Kashiwa0:1(0:1)PG2
L, 31 .12 2786 Gamba O.-Kashiwa0:1(0:1)

TENIS

Data Cod EvenimentRFRFRF
M, 1 .01 1686 SUA-Franţa2:12:1
M, 1 .01 1689 J.Isner-J.W.Tsonga0:23:6sub
M, 1 .01 1690 A.Seppi-T.Haas0:26:7peste
M, 2 .01 1691 N.Djokovic-B.Tomic0:24:6sub
M, 2 .01 1692 J.Isner-F.Verdasco---
M, 1 .01 1696 V.Williams-M.Johansson2:13:6peste
M, 1 .01 1697 F.Schiavone-T.Malek2:13:6peste
M, 2 .01 1698 A.Ivanovic-A.Barty2:06:2sub
M, 1 .01 1703 V.Willi/J.Isner-M.Johan/J.W.Tson2:16:7
M, 2 .01 1705 A.Ivano/N.Djoko-A.Barty/B.Tomic2:16:4
M, 2 .01 1706 V.Willi/J.Isner-A.Medin/F.Verda---
L, 31 .12 1710 B.Mitchell-M.Baghdatis0:24:6peste
L, 31 .12 1711 D.Istomin-M.Klizan2:06:1sub
L, 31 .12 1712 G.Dimitrov-B.Baker2:06:3sub
L, 31 .12 1713 J.Levine-A.Falla0:21:6sub
L, 31 .12 1714 J.Melzer-D.Kudla2:12:6peste
L, 31 .12 1715 M.Ebden-D.Goffin0:22:6sub
L, 31 .12 1716 R.Stepanek-L.Hewitt---
L, 31 .12 1717 T.Ito-J.Millman0:24:6sub
L, 31 .12 1718 T.Robredo-R.Harrison2:06:4peste
M, 2 .01 1719 A.Dolgopolov-J.Nieminen---
L, 31 .12 1720 F.Mayer/F.Moser-A.Falla/S.Giral0:23:6
L, 31 .12 1721 J.Cabal/R.Farah-M.Baghd/J.Niemi0:23:6
L, 31 .12 1722 M.Melo/T.Robre-M.Ebden/M.Matos2:06:4
M, 1 .01 1723 B.Baker/R.Harri-O.Rochu/R.Stepa---
M, 1 .01 1724 D.Goffin/G.Muller-C.Flemi/J.Murra0:26:7
M, 1 .01 1725 E.Butor/P.Hanle-J.Melze/M.Raoni2:16:4
L, 31 .12 1726 S.Bolelli-D.Gimeno-T.2:16:3peste
L, 31 .12 1727 P.Lorenzi-A.Ramos-Vinolas2:07:6sub
L, 31 .12 1728 V.Hănescu-N.Davydenko0:22:6sub
L, 31 .12 1729 G.Zemlja-F.Fognini2:16:2peste
L, 31 .12 1730 V.Troicki-B.Phau2:16:3peste
L, 31 .12 1731 I.Dodig-P.Kohlschreiber0:26:7sub
M, 1 .01 1732 G.Monfils-M.Zayed2:06:0sub
M, 1 .01 1733 L.Kubot-F.Lopez2:06:4sub
M, 1 .01 1734 L.Lacko-G.Garcia-Lopez2:16:1peste
M, 1 .01 1735 L.Rosol-P.Andujar2:06:2sub
M, 1 .01 1736 M.Safwat-J.Al Mutawa2:06:0sub
M, 1 .01 1737 M.Youzhny-B.Becker2:14:6peste
L, 31 .12 1738 D.Bracc/O.Marach-P.Anduj/F.Lopez2:07:5
L, 31 .12 1739 J.Chard/L.Kubot-M.AliMut/M.Safwa2:06:1
L, 31 .12 1740 J.Erlic/M.Youzh-F.Cerma/M.Merti2:14:6
L, 31 .12 1741 R.Linds/N.Zimon-T.Huey/D.Inglot0:22:6
M, 1 .01 1742 A.Harib/M.Zayed-F.Fogni/D.Marre0:21:6
M, 1 .01 1743 B.Becker/I.Dodig-J.Knowl/F.Polas1:27:6
M, 1 .01 1744 C.Kas/P.Kohlsch-V.Troic/G.Zemlj2:06:3
M, 1 .01 1745 D.Brown/J.Marray-L.Lacko/A.Ramos2:06:2
L, 31 .12 1746 D.Brown-M.Berrer2:16:2
L, 31 .12 1747 D.Munoz N.-D.Brands1:27:6
L, 31 .12 1748 J.Ouanna-J.Hernych0:21:6
L, 31 .12 1749 T.Kamke-M.Viola2:07:5
L, 31 .12 1750 A.Bedene-J.Sousa2:06:3sub
L, 31 .12 1751 G.Soeda-E.Donskoy2:06:1sub
L, 31 .12 1752 E.Roger-V.-An.Kuznetsov2:06:3sub
L, 31 .12 1753 R.Haase-Y.Bhambri2:07:5peste
M, 1 .01 1754 B.Kavcic-R.Bautista-A.0:26:7sub
M, 1 .01 1755 F.Cipolla-B.Paire0:23:6sub
M, 1 .01 1756 J.Hajek-S.Devvarman0:23:6sub
M, 1 .01 1757 M.Bachinger-Y.H.Lu2:16:4peste
L, 31 .12 1758 S.Singh/V.Vardh-B.Paire/S.Wawri1:22:6
M, 1 .01 1759 A.Beden/B.Kavci-E.Donsk/An.Kuzne2:06:4
M, 2 .01 1760 A.Begem/M.Emmri-J.Delga/K.Skups2:07:6
M, 2 .01 1761 M.Bhupa/D.Nestor-N.Balaji/J.Nedun2:06:3
M, 2 .01 1763 R.Bauti/F.Cipol-R.Klaas/N.Monro0:23:6
M, 2 .01 1764 R.Bopan/R.Ram-Y.Lu/G.Soeda2:06:4
M, 1 .01 1765 Sa.Ratiw/So.Ratiw-L.Paes/E.Roger2:07:6
L, 31 .12 1766 A.Begemann-C.Stebe0:24:6
L, 31 .12 1767 R.Bemelmans-F.Krajinovic2:06:4
L, 31 .12 1768 K.De Schepper-R.Ram1:26:7
L, 31 .12 1769 P.Amritraj-J.Ward2:15:7
L, 31 .12 1771 S.Arvidsson-S.Stosur2:07:6peste
L, 31 .12 1772 J.Gajdosová-M.Sharapova---
L, 31 .12 1773 P.Kvitova-A.Pavlyuchenkova0:24:6peste
L, 31 .12 1774 S.Errani-D.Hantuchova1:26:4peste
M, 1 .01 1775 S.Williams-A.Cornet2:06:2sub
L, 31 .12 1776 U.Radwanska-K.Pervak1:26:3peste
M, 2 .01 1777 V.Azarenka-S.Lisicki2:06:3sub
L, 31 .12 1778 A.Groen/K.Pesch-D.Cibul/N.Llagos2:11:6
L, 31 .12 1779 E.Birne/L.Hrade-L.Huber/M.Martinez0:23:6
L, 31 .12 1780 N.Grand/V.Uhlir-J.Gajdo/O.Rogow0:24:6
L, 31 .12 1781 S.Erran/R.Vinci-D.Jurak/K.Maros2:06:2
L, 31 .12 1782 H.Watson-S.Cîrstea---
L, 31 .12 1783 L.Arruabarrena-V.-Y.Shvedova0:23:6sub
L, 31 .12 1786 N.Luangnam-R.Oprandi0:20:6sub
L, 31 .12 1789 A.Guthr/E.Hayman-Y.Beyge/J.Glush0:22:6
L, 31 .12 1790 I.Falco/M.Sanch-C.Buyuk/M.Doi2:16:3
L, 31 .12 1791 K.Flipk/J.Larss-J.Coin/M.Pelletier0:24:6
L, 31 .12 1792 S.Halep/A.Rus-L.Dekme/M.Moult0:24:6
L, 31 .12 1793 S.Kuzne/Y.Wickm-C.Black/An.Rodio0:22:6
M, 1 .01 1794 J.Crayb/E.Daniil-L.Davis/S.Dubois2:06:2
L, 31 .12 1799 J.Pegula-J.Jankovic---
L, 31 .12 1800 L.Robson-M.Niculescu0:22:6sub
L, 31 .12 1801 N.Li-M.Minella2:06:4sub
L, 31 .12 1802 S.W.Hsieh-Ann.Beck0:23:6sub
L, 31 .12 1804 X.Han/Y.Zhou-O.Kalas/S.Zheng2:12:6
L, 31 .12 1805 C.Chan/J.Chan-A.Cadan/A.Keoth2:06:0
M, 2 .01 1806 I.Burya/V.Solov-W.Hsieh/Y.Hsieh---
L, 31 .12 1807 M.Camer/M.Nicul-S.Aoyam/J.Pegul1:26:3
S, 29 .12 2459 Germania-Australia0:30:3
D, 30 .12 2460 Serbia-Italia2:12:1
S, 29 .12 2463 T.Haas-B.Tomic---
D, 30 .12 2464 N.Djokovic-A.Seppi2:06:3sub
S, 29 .12 2466 A.Petkovic-A.Barty---
D, 30 .12 2467 A.Ivanovic-F.Schiavone2:06:0sub
S, 29 .12 2468 A.Medin/F.Verda-C.Schee/K.Ander2:16:4
S, 29 .12 2469 A.Petko/T.Haas-A.Barty/B.Tomic---
L, 31 .12 2470 A.Ivano/N.Djoko-F.Schia/A.Seppi0:26:7
M, 2 .01 2503 G.Dimitrov-M.Raonic2:06:3sub
M, 2 .01 2509 M.Melo/T.Robre-C.Flemi/J.Murra2:07:6
M, 2 .01 2510 D.Brands-M.Safwat2:14:6peste
M, 2 .01 2511 M.Youzhny-N.Davydenko0:25:7sub
M, 2 .01 2512 P.Lorenzi-L.Rosol2:06:0sub
M, 2 .01 2513 G.Monfils-P.Kohlschreiber2:16:4peste
M, 2 .01 2514 S.Bolelli-L.Kubot2:12:6peste
M, 2 .01 2515 V.Troicki-L.Lacko0:23:6sub
M, 2 .01 2516 G.Zemlja-R.Gasquet1:27:6peste
M, 2 .01 2517 D.Ferrer-T.Kamke2:06:3sub
M, 2 .01 2518 D.Brown/J.Marray-J.Erlic/M.Youzh2:07:6
M, 2 .01 2519 F.Fogni/D.Marre-J.Knowl/F.Polas0:24:6
M, 2 .01 2520 D.Bracc/O.Marach-J.Chard/L.Kubot2:17:6
M, 2 .01 2521 T.Huey/D.Inglot-C.Kas/P.Kohlsch1:27:6
M, 2 .01 2522 R.Haase-A.Bedene0:25:7sub
M, 2 .01 2523 G.Soeda-P.Amritraj2:17:6peste
M, 2 .01 2524 E.Roger-V.-J.Tipsarevic0:22:6sub
M, 2 .01 2525 C.Stebe-S.Wawrinka0:24:6sub
M, 2 .01 2530 S.Devva/S.Stakh-R.Hasse/I.Sijsl2:07:5
M, 2 .01 2531 A.Pavlyuchenkova-A.Kerber2:07:6peste
M, 2 .01 2532 D.Hantuchova-L.Tsurenko0:23:6sub
M, 2 .01 2535 A.Radwanska-E.Vesnina2:06:3sub
M, 2 .01 2537 K.Flipkens-Y.Wickmayer0:23:6sub
M, 2 .01 2538 M.Barthel-J.Larsson2:06:2sub
M, 2 .01 2541 H.Chan/Y.Chan-X.Han/Y.Zhou2:17:5
D, 30 .12 2582 Spania-Franţa2:12:1
D, 30 .12 2584 F.Verdasco-J.W.Tsonga0:25:7sub
D, 30 .12 2586 A.Medina G.-M.Johansson2:06:3sub
D, 30 .12 2588 A.Medin/F.Verda-M.Johan/J.W.Tson2:06:3
S, 29 .12 2589 A.Golubev-M.Berrer0:23:6
S, 29 .12 2590 N.Renavand-M.Chiudinelli1:27:6
S, 29 .12 2591 M.Przysiezny-R.Albot0:26:7
Data Cod EvenimentRFRFRF
S, 29 .12 2592 A.El Harib-M.Ghareeb0:20:6
S, 29 .12 2593 J.Reister-D.Brands1:23:6
S, 29 .12 2594 M.Authom-M.Viola0:25:7
S, 29 .12 2595 M.Ilhan-M.Copil2:17:6
S, 29 .12 2596 A.Veic-D.Guez1:24:6
S, 29 .12 2597 D.Brown-J.Mertl2:15:7
S, 29 .12 2598 I.Karlovic-P.Gojowczyk0:24:6
S, 29 .12 2599 V.Millot-D.Munoz N.0:22:6
D, 30 .12 2600 D.Sharan-A.Vijayragavan2:07:5
D, 30 .12 2601 K.De Schepper-A.Kadhe2:06:1
D, 30 .12 2602 N.Balaji-E.Antony2:06:3
D, 30 .12 2603 R.Ramanathan-R.Ram0:24:6
S, 29 .12 2604 D.Ferrer-J.Tipsarevic2:07:6
S, 29 .12 2605 N.Djokovic-N.Almagro2:16:7
M, 2 .01 2606 V.Azarenka-K.Pervak2:06:1sub
S, 29 .12 2606 A.Vasylyeva-R.Kulikova1:21:2
S, 29 .12 2607 I.Shinikova-I.Soylu2:02:0
L, 31 .12 2652 B.Mitchell-M.Baghdatis0:24:6peste
L, 31 .12 2653 D.Istomin-M.Klizan2:06:1sub
D, 30 .12 2654 F.Mayer-S.Giraldo2:06:4sub
L, 31 .12 2655 G.Dimitrov-B.Baker2:06:3sub
D, 30 .12 2656 J.Benneteau-J.Nieminen1:23:6peste
L, 31 .12 2657 M.Ebden-D.Goffin0:22:6sub
L, 31 .12 2658 M.Matosevic-K.Nishikori0:25:7sub
L, 31 .12 2659 R.Stepanek-L.Hewitt---
S, 29 .12 2660 A.Bogomolov Jr.-J.Millman0:25:7
S, 29 .12 2661 D.Young-M.Zverev2:07:5
S, 29 .12 2662 I.Kunitsyn-J.Duckworth2:16:7
D, 30 .12 2664 J.Levine-F.Dancevic2:17:5
S, 29 .12 2665 R.Berankis-D.Kudla1:26:7
D, 30 .12 2666 R.Harrison-B.Knittel2:07:5
D, 30 .12 2667 E.Butor/P.Hanle-C.Gucci/L.Hewit2:06:4
D, 30 .12 2668 G.Dimit/K.Nishi-M.Elgin/D.Istom2:17:6
L, 31 .12 2669 B.Baker/R.Harri-O.Rochu/R.Stepa---
L, 31 .12 2670 D.Goffin/G.Muller-C.Flemi/J.Murra0:26:7
L, 31 .12 2671 F.Mayer/F.Moser-A.Falla/S.Giral0:23:6
L, 31 .12 2672 J.Cabal/R.Farah-M.Baghd/J.Niemi0:23:6
D, 30 .12 2673 M.Klizan/S.Lipsky-J.Melze/M.Raoni0:24:6
L, 31 .12 2674 M.Melo/T.Robre-M.Ebden/M.Matos2:06:4
S, 29 .12 2675 D.Hantuchova-L.Dominguez L.2:07:5sub
S, 29 .12 2676 L.Hradecka-A.Pavlyuchenkova1:23:6peste
S, 29 .12 2677 P.Kvitova-C.Suarez N.2:06:3sub
S, 29 .12 2678 R.Vinci-J.Gajdosová1:26:4peste
D, 30 .12 2679 S.Williams-V.Lepchenko2:06:2sub
S, 29 .12 2680 U.Radwanska-T.Paszek2:12:6sub
D, 30 .12 2681 A.Tatishvili-A.Kerber1:22:6peste
L, 31 .12 2682 S.Arvidsson-S.Stosur2:07:6peste
D, 30 .12 2683 S.Lisicki-L.Safarova2:06:2sub
L, 31 .12 2684 S.Stephens-D.Cibulkova2:06:2sub
S, 29 .12 2685 B.Bobusic-Kr.Pliskova2:16:4
S, 29 .12 2686 L.Tsurenko-O.Puchkova0:23:6
S, 29 .12 2687 M.Puig-B.Mattek-S.2:11:6
S, 29 .12 2688 V.King-K.Pervak1:26:7
L, 31 .12 2689 A.Groen/K.Pesch-D.Cibul/N.Llagos2:11:6
D, 30 .12 2690 A.Parra/A.Rosol-A.Amanm/V.King0:23:6
L, 31 .12 2691 A.Pavly/L.Safar-R.KopsJ/A.Spear2:16:2
D, 30 .12 2692 B.Matte/S.Mirza-V.Dushe/O.Govor2:06:4
L, 31 .12 2693 E.Birne/L.Hrade-L.Huber/M.Martinez0:23:6
D, 30 .12 2694 M.Jugic/A.Panova-D.Hantu/K.Srebo0:24:6
L, 31 .12 2695 N.Grand/V.Uhlir-J.Gajdo/O.Rogow0:24:6
L, 31 .12 2696 S.Erran/R.Vinci-D.Jurak/K.Maros2:06:2
L, 31 .12 2697 A.Radwanska-K.Mladenovic---
D, 30 .12 2698 C.McHale-P.Parmentier0:24:6sub
D, 30 .12 2699 E.Bouchard-E.Vesnina0:25:7sub
D, 30 .12 2700 E.Daniilidou-C.Vandeweghe2:11:6peste
D, 30 .12 2701 G.Voskoboeva-K.Flipkens1:21:6peste
L, 31 .12 2702 H.Watson-S.Cîrstea---
D, 30 .12 2703 J.Larsson-M.Doi2:14:6peste
L, 31 .12 2704 J.Zheng-J.Hampton0:25:7sub
L, 31 .12 2705 L.Arruabarrena-V.-Y.Shvedova0:23:6sub
D, 30 .12 2706 M.Rybarikova-Y.Wickmayer0:26:7sub
D, 30 .12 2707 S.Halep-A.Rus2:14:6peste
D, 30 .12 2708 S.Kuznetsova-K.Bertens1:27:6peste
S, 29 .12 2709 C.Simmonds-S.Dubois0:24:6
S, 29 .12 2710 G.Min-J.Craybas2:17:5
S, 29 .12 2711 J.Coin-R.Marino2:06:4
S, 29 .12 2712 L.Davis-A.Sevastova0:22:6
S, 29 .12 2713 An.Rodionova-M.Zanevska---
S, 29 .12 2714 G.Arn-E.Hayman2:06:3
S, 29 .12 2715 I.Pavlovic-N.Luangnam0:26:7
S, 29 .12 2716 M.Keys-L.Kumkhum0:24:6
D, 30 .12 2730 J.Hernych-M.Chiudinelli2:06:2
D, 30 .12 2731 J.Ouanna-D.Lajovic2:16:1
D, 30 .12 2732 R.Albot-M.Berrer0:22:6
D, 30 .12 2733 T.Kamke-J.L.Struff2:06:2
D, 30 .12 2734 D.Guez-D.Munoz N.0:22:6
D, 30 .12 2735 M.Ghareeb-M.Viola0:23:6
D, 30 .12 2736 M.Ilhan-D.Brands0:24:6
D, 30 .12 2737 P.Gojowczyk-D.Brown1:21:6
L, 31 .12 2738 A.Bedene-J.Sousa2:06:3sub
L, 31 .12 2739 B.Kavcic-R.Bautista-A.0:26:7sub
L, 31 .12 2740 E.Roger-V.-An.Kuznetsov2:06:3sub
L, 31 .12 2741 F.Cipolla-B.Paire0:23:6sub
L, 31 .12 2742 G.Soeda-E.Donskoy2:06:1sub
L, 31 .12 2743 J.Hajek-S.Devvarman0:23:6sub
L, 31 .12 2744 M.Bachinger-Y.H.Lu2:16:4peste
L, 31 .12 2745 R.Haase-Y.Bhambri2:07:5sub
L, 31 .12 2759 G.Monfils-M.Zayed2:06:0sub
L, 31 .12 2760 G.Zemlja-F.Fognini2:16:2peste
L, 31 .12 2761 I.Dodig-P.Kohlschreiber0:26:7sub
L, 31 .12 2762 L.Kubot-F.Lopez2:06:4sub
L, 31 .12 2763 L.Lacko-G.Garcia-Lopez2:16:1peste
L, 31 .12 2764 L.Rosol-P.Andujar2:06:2sub
L, 31 .12 2765 M.Safwat-J.Al Mutawa2:06:0sub
L, 31 .12 2766 M.Youzhny-B.Becker2:14:6peste
L, 31 .12 2767 P.Lorenzi-A.Ramos-Vinolas2:07:6sub
L, 31 .12 2768 S.Bolelli-D.Gimeno-T.2:16:3peste
L, 31 .12 2769 V.Hănescu-N.Davydenko0:22:6sub
L, 31 .12 2770 V.Troicki-B.Phau2:16:3peste
L, 31 .12 2771 J.Gajdosová-M.Sharapova---
L, 31 .12 2772 P.Kvitova-A.Pavlyuchenkova0:24:6sub
L, 31 .12 2773 P.Houri/C.Willi-M.Erako/H.Watson0:20:6
D, 30 .12 2774 A.Cadanţu-B.Jovanovski0:23:6sub
L, 31 .12 2775 K.Zakopalova-A.Hlavackova2:06:1sub
D, 30 .12 2776 N.Bratchikova-J.Cohen1:26:0peste
L, 31 .12 2777 N.Li-M.Minella2:06:4sub
D, 30 .12 2778 S.Peer-E.Svitolina0:21:6sub
D, 30 .12 2779 S.Soler E.-K.C.Chang1:26:4peste
L, 31 .12 2780 W.V.Chan-M.Bartoli0:21:6sub
D, 30 .12 2781 Y.J.Chan-A.Morita0:24:6sub
D, 30 .12 2782 A.Kudry/K.Zakop-M.Camer/M.Nicul0:22:6
D, 30 .12 2783 W.Hsieh/Y.Hsieh-T.Babos/M.Minel2:07:6
L, 31 .12 2818 C.Chan/J.Chan-A.Cadan/A.Keoth2:06:0
L, 31 .12 2819 E.Gallo/A.Klepac-N.Bratc/J.Husar0:24:6
L, 31 .12 2820 K.Chang/Z.Yan-W.Liu/S.Sun2:14:6
L, 31 .12 2821 X.Han/Y.Zhou-O.Kalas/S.Zheng2:12:6
D, 30 .12 2822 A.Sevastova-L.Kumkhum2:16:4
D, 30 .12 2823 G.Arn-N.Luangnam1:24:6
D, 30 .12 2824 J.Coin-S.Dubois0:22:6
D, 30 .12 2825 G.Min-M.Zanevska2:12:6
D, 30 .12 2826 D.Kudla-I.Kunitsyn2:16:4
D, 30 .12 2827 D.Young-J.Millman0:24:6
D, 30 .12 2828 J.Levine-S.Johnson2:07:6
D, 30 .12 2829 R.Harrison-I.Minar2:06:4
D, 30 .12 2830 A.Cornet-B.Bobusic2:12:6peste
D, 30 .12 2831 C.Wozniacki-K.Pervak1:26:2peste
L, 31 .12 2832 M.Puig-O.Rogowska2:06:2sub
D, 30 .12 2833 S.Errani-O.Puchkova2:06:1sub

FUTSAL

Data Cod EvenimentRF
S, 29 .12 1632 Sport Five-Verona C.1:6
S, 29 .12 1633 Lazio C.-Kaos Futsal3:0
S, 29 .12 1634 Venezia C.-Asti3:4
S, 29 .12 1635 Napoli Vesevo-Marca Futsal7:4
Data Cod EvenimentRF
S, 29 .12 1636 Luparense-Acqua e Sapone1:2
S, 29 .12 1637 Montesilvano-Ponzio Pescara4:4
D, 30 .12 1638 Real Rieti-Cogianco G.2:2
M, 2 .01 1667 Modicus S.-Freixieiro3:3

HOCHEI

Data Cod EvenimentRFRFRF
S, 29 .12 1641 Letonia U20-Suedia U201:5(1:5)
D, 30 .12 1642 Finlanda U20-Elveţia U204:4(4:4)
D, 30 .12 1643 Cehia U20-Letonia U204:2(4:2)
L, 31 .12 1644 Elveţia U20-Cehia U203:3(3:3)
L, 31 .12 1645 Suedia U20-Finlanda U207:4(7:4)
S, 29 .12 1648 Rusia U20-Germania U207:0(7:0)
D, 30 .12 1649 Canada U20-SUA U202:1(2:1)
D, 30 .12 1650 Slovacia U20-Germania U201:1(1:1)
L, 31 .12 1651 Rusia U20-Canada U201:4(1:4)
L, 31 .12 1652 SUA U20-Slovacia U209:3(9:3)
S, 29 .12 1670 Bridgeport-Manchester4:1(4:1)
S, 29 .12 1671 Chicago W.-Abbotsford2:3(2:3)
S, 29 .12 1672 Grand Rapids-Toronto M.1:3(1:3)
S, 29 .12 1673 Hershey-Albany2:3(2:3)
S, 29 .12 1674 Lake Erie-Hamilton4:0(4:0)
S, 29 .12 1675 Portland-Adirondack2:1(2:1)
S, 29 .12 1676 Rochester-Binghamton1:2(1:2)
S, 29 .12 1677 Rockford-Milwaukee4:1(4:1)
S, 29 .12 1678 San Antonio-Houston1:1(1:1)
S, 29 .12 1679 Springfield-Connecticut2:4(2:4)
S, 29 .12 1680 Syracuse-St.John's4:4(4:4)
S, 29 .12 1681 Texas Stars-Charlotte3:1(3:1)
S, 29 .12 1682 Wilkes-Barre-Norfolk2:2(2:2)
S, 29 .12 1683 Worcester-Providence3:2(3:2)
D, 30 .12 1684 Chicago W.-Abbotsford3:2(3:2)
D, 30 .12 1685 San Antonio-Charlotte5:2(5:2)
D, 30 .12 1686 Springfield-Norfolk4:1(4:1)
S, 29 .12 1716 Bars Kazan-Neftekhimik N.4:2(1:0)PG1
S, 29 .12 1717 Sev.Cherepovec-HC Donbass4:3(3:2)PG1
S, 29 .12 1718 Vitiaz Chehov-Dinamo Riga3:1(2:1)PG1
S, 29 .12 1719 Dinamo Minsk-HC Spartak Mosova3:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1720 Traktor Chelyabinsk-Sibir...2:2(0:1)PG2
D, 30 .12 1721 Avangard Omsk-Atlant Mytishi0:1(0:0)PG2
D, 30 .12 1722 Av.Yekaterinburg-Novokuznetsk3:3(1:0)PG1
D, 30 .12 1723 Barys Astana-Torpedo NN4:4(0:2)PG2
D, 30 .12 1724 HC Dinamo Moscova-HC CSKA Moscova2:4(1:0)PG1
D, 30 .12 1725 HC Yugra-Lok.Yaroslavl4:6(3:1)PG1
D, 30 .12 1726 Magnitogorsk-Amur Khabarovsk7:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1727 St.Petersburg-Lev Praga5:3(1:2)PG2
D, 30 .12 1734 EC Salzburg-Graz 99ers3:1(1:0)PG1
D, 30 .12 1735 EC VSV Villach-Fehérvár AV196:0(0:0)PG1
D, 30 .12 1736 Innsbruck-Olimpija L.3:3(1:1)PG1
D, 30 .12 1737 Klagenfurt-Orli Znojmo3:1(0:0)PG2
D, 30 .12 1738 Medveščak Z.-EHC Linz5:2(2:2)PG2
D, 30 .12 1739 Dornbirn-EV Vienna3:3(0:1)PG2
D, 30 .12 1751 Karlovy Vary-Brno7:0(2:0)PG1
D, 30 .12 1752 Slavia P.-Sparta P.3:3(0:0)PG2
D, 30 .12 1753 Třinec-Č.Budějovice6:3(1:2)PG1
D, 30 .12 1754 Zlín-Kladno2:5(2:3)PG2
D, 30 .12 1755 Litvínov-Liberec5:2(3:1)PG1
D, 30 .12 1756 Plzeň-Chomutov6:2(2:0)PG1
S, 29 .12 1764 HC Olomouc-Medvedi6:1(6:1)
S, 29 .12 1765 Hradec K.-Benátky2:1(2:1)
S, 29 .12 1766 Kadaň-Sumperk 20036:4(6:4)
S, 29 .12 1767 Dukla Jihlava-Litoměřice4:3(4:3)
S, 29 .12 1768 M.Boleslav-Pisek5:1(5:1)
S, 29 .12 1769 Slovan Ústečtí-Rebel4:2(4:2)
S, 29 .12 1770 Trebíč-HC Most4:4(4:4)
S, 29 .12 1775 Frederikshavn-Herning4:3(0:1)PG2
S, 29 .12 1776 Odense-Aalborg6:3(4:2)PG1
S, 29 .12 1777 Sønderjyske-Rødovre1:3(0:2)PG2
S, 29 .12 1778 Copenhaga-Herlev3:3(1:1)PG2
D, 30 .12 1784 Basel-Ajoie3:5(3:5)
D, 30 .12 1785 Lausanne-GCK Lions3:0(3:0)
D, 30 .12 1786 Martigny-Langenthal1:4(1:4)
D, 30 .12 1787 Olten-Chaux de F.7:6(7:6)
D, 30 .12 1788 Sierre A.-Visp3:7(3:7)
S, 29 .12 1789 Épinal-Dijon3:6(3:6)
S, 29 .12 1790 Mulhouse S.-Rouen4:6(4:6)
S, 29 .12 1791 Angers-Strasbourg6:4(6:4)
S, 29 .12 1792 Amiens S.-Morzine7:3(7:3)
S, 29 .12 1793 Caen-Briançon0:7(0:7)
S, 29 .12 1794 Gap-Grenoble4:1(4:1)
S, 29 .12 1795 Villard-de-Lans-Chamonix4:5(4:5)
S, 29 .12 1796 Assat Pori-Ilves T.1:3(1:0)PG1
S, 29 .12 1797 Jokerit-HIFK8:1(2:0)PG1
S, 29 .12 1798 Kalpa-TPS Turku5:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1799 Karpat-HPK Hameenlinna4:1(1:0)PG1
S, 29 .12 1800 K-Espoo Blues-Lukko3:5(1:3)PG2
S, 29 .12 1801 Lahti Pelicans-SaiPa3:2(1:0)PG1
S, 29 .12 1802 Tappara-Jyp Jyvaskyla5:1(0:0)PG1
L, 31 .12 1808 Suedia U20-Finlanda U207:4(7:4)
S, 29 .12 1809 HCK-K-Vantaa1:4(1:4)
L, 31 .12 1809 SUA U20-Slovacia U209:3(9:3)
L, 31 .12 1810 Rusia U20-Canada U201:4(1:4)
S, 29 .12 1810 Hokki-Jokipojat5:2(5:2)
S, 29 .12 1811 Jyp-Akatemia-Jukurit4:3(4:3)
L, 31 .12 1811 HC Davos-Canada2:7(1:3)PG2
L, 31 .12 1812 Adirondack-Bridgeport3:3(3:3)
S, 29 .12 1812 KooKoo-LeKi5:1(5:1)
S, 29 .12 1813 TuTo-Vaasan5:0(5:0)
L, 31 .12 1813 Rochester-Hamilton2:0(2:0)
L, 31 .12 1814 Binghamton-St.John's4:2(4:2)
S, 29 .12 1814 Heinolan P.-SaPKo1:3(1:3)
L, 31 .12 1815 Grand Rapids-Rockford3:1(3:1)
L, 31 .12 1816 Manchester-Worcester2:3(2:3)
L, 31 .12 1817 Oklahoma-Texas Stars5:2(5:2)
L, 31 .12 1818 Peoria-Abbotsford1:1(1:1)
L, 31 .12 1819 Portland-Connecticut4:3(4:3)
L, 31 .12 1820 Wilkes-Barre-Syracuse1:2(1:2)
D, 30 .12 1821 Hamburg-Iserlohn6:1(2:0)PG1
M, 1 .01 1821 Houston-Oklahoma4:2(4:2)
M, 2 .01 1822 Portland-Providence2:1(2:1)
D, 30 .12 1822 Hannover Scorpions-Kölner Haie1:2(0:1)PG2
D, 30 .12 1823 Ingolstadt-TS Nürnberg3:5(1:1)PG1
M, 2 .01 1823 Toronto M.-Hamilton6:0(6:0)
Data Cod EvenimentRFRFRF
D, 30 .12 1824 Krefeld-Eisbären Berlin3:3(1:1)PG2
D, 30 .12 1825 Wolfsburg-München4:2(0:0)PG2
D, 30 .12 1826 Augsburg-Straubing5:4(1:0)PG1
D, 30 .12 1839 Lausitzer-Kaufbeuren2:1(2:1)
D, 30 .12 1840 Bietigheim-Ravensburg4:3(4:3)
D, 30 .12 1841 Dresdner Eislöwen-Rosenheim3:1(3:1)
D, 30 .12 1842 Landshut-Crimmitschau4:4(4:4)
D, 30 .12 1843 Hannover Indians-Bremerhaven1:3(1:3)
D, 30 .12 1844 Riessersee-Heilbronner0:3(0:3)
D, 30 .12 1850 Asiago-Renon4:4(4:4)
D, 30 .12 1851 Cortina-Valpellice6:1(6:1)
D, 30 .12 1852 Fassa-Bolzano0:3(0:3)
D, 30 .12 1853 Pontebba-Alleghe4:4(4:4)
D, 30 .12 1854 Pustertal-Rossoblu5:1(5:1)
S, 29 .12 1855 Vålerenga-Storhamar5:2(3:0)PG1
D, 30 .12 1856 Rosenborg IHK-Lørenskog3:6(1:2)PG1
D, 30 .12 1857 Sarpsborg-Lillehammer1:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1858 Stavanger-Stjernen7:1(1:0)PG1
D, 30 .12 1859 Tonsberg-Frisk Asker2:5(0:1)PG2
D, 30 .12 1866 Brynäs-Luleå HF3:1(2:0)PG1
D, 30 .12 1867 Frölunda-Rögle BK4:0(0:0)PG1
D, 30 .12 1868 HV 71-Växjö2:0(1:0)PG1
D, 30 .12 1869 Timrå IK-Linköpings HC0:2(0:0)PG2
D, 30 .12 1870 Modo-Färjestads BK2:2(1:1)PG1
S, 29 .12 1879 Asploven-Almtuna0:3(0:3)
S, 29 .12 1880 BIK Karlskoga-Oskarshamn4:2(4:2)
S, 29 .12 1881 Karlskrona-Troja Ljungby6:3(6:3)
S, 29 .12 1882 Leksands-Mora3:0(3:0)
S, 29 .12 1883 Örebro-Södertälje SK0:1(0:1)
D, 30 .12 1884 Košice-Nitra5:2(2:2)PG2
D, 30 .12 1885 HK Poprad-Trenčín4:0(3:0)PG1
D, 30 .12 1886 Skalica-Martin7:1(2:0)PG1
D, 30 .12 1887 Zvolen-B.Bystrica4:2(1:0)PG1
D, 30 .12 1888 Shk 37 Piešťany-Žilina5:3(1:1)PG2
M, 1 .01 1908 Dornbirn-EC Salzburg1:2(0:0)PG1
M, 1 .01 1909 EV Vienna-Fehérvár AV194:2(1:1)PG1
M, 1 .01 1910 Graz 99ers-EHC Linz3:5(1:2)PG1
M, 1 .01 1911 Innsbruck-EC VSV Villach2:4(1:2)PG2
M, 1 .01 1912 Klagenfurt-Olimpija L.2:1(0:0)PG2
M, 1 .01 1913 Orli Znojmo-Medveščak Z.1:1(0:0)PG1
M, 2 .01 1955 Esbjerg-Sønderjyske5:4(1:1)PG1
M, 2 .01 1956 Herlev-Frederikshavn5:2(1:1)PG1
M, 2 .01 1957 Herning-Odense2:4(0:2)PG2
M, 2 .01 1961 ZSC Lions-SC Bern2:2(0:2)PG2
M, 2 .01 1962 Ambrì Piotta-HC Davos1:6(0:3)PG2
M, 2 .01 1963 EV Zug-EHC Biel6:3(2:0)PG1
M, 2 .01 1964 Fribourg-Rapperswil1:4(1:3)PG2
M, 2 .01 1965 Kloten-Lugano1:4(0:1)PG2
M, 2 .01 1966 Servette-SC Langnau5:0(1:0)PG1
M, 2 .01 1979 GCK Lions-Sierre A.4:2(4:2)
M, 2 .01 1980 Thurgau-Lausanne3:4(3:4)
M, 2 .01 1981 Ajoie-Martigny3:1(3:1)
M, 2 .01 1982 Langenthal-Chaux de F.2:0(2:0)
M, 2 .01 1983 Visp-Olten5:2(5:2)
M, 2 .01 1994 Briançon-Épinal3:3(3:3)
M, 2 .01 1995 Dijon-Amiens S.1:7(1:7)
M, 2 .01 1996 Grenoble-Mulhouse S.4:0(4:0)
M, 2 .01 1997 Strasbourg-Villard-de-Lans3:3(3:3)
M, 2 .01 1998 Chamonix-Caen9:2(9:2)
M, 2 .01 1999 Morzine-Gap6:1(6:1)
M, 2 .01 2000 Rouen-Angers2:5(2:5)
M, 2 .01 2008 HPK Hameenlinna-Assat Pori2:2(1:0)PG1
M, 2 .01 2009 Ilves T.-Lahti Pelicans4:1(2:0)PG1
M, 2 .01 2010 Jyp Jyvaskyla-Kalpa1:1(1:1)PG1
M, 2 .01 2011 Karpat-Tappara0:3(0:1)PG2
M, 2 .01 2012 K-Espoo Blues-HIFK5:2(3:0)PG1
M, 2 .01 2013 Lukko-TPS Turku1:4(0:2)PG2
M, 2 .01 2014 SaiPa-Jokerit4:2(0:1)PG2
M, 2 .01 2062 Alleghe-Renon4:4(4:4)
M, 2 .01 2063 Bolzano-Cortina3:1(3:1)
M, 2 .01 2064 Pontebba-Pustertal2:6(2:6)
M, 2 .01 2065 Rossoblu-Fassa2:0(2:0)
M, 2 .01 2066 Valpellice-Asiago5:5(5:5)
L, 31 .12 2077 Edinburgh C.-Fife F.2:2(2:2)
M, 2 .01 2548 Franţa U18-Japonia U180:4(0:4)
M, 2 .01 2549 Suedia U18-Ungaria U184:0(4:0)
M, 2 .01 2550 Rusia U18-Germania U185:3(5:3)
M, 2 .01 2551 Norvegia U18-Austria U184:2(4:2)
M, 2 .01 2552 Finlanda U18-Cehia U183:5(3:5)
M, 2 .01 2553 Elveţia U18-Slovacia U182:1(2:1)
M, 2 .01 2554 Finlanda U20-Germania U208:0(8:0)
S, 29 .12 2555 Belfast G.-Hull S.5:4(5:4)
M, 2 .01 2556 Rusia U20-Elveţia U203:3(3:3)
S, 29 .12 2556 Braehead C.-Edinburgh C.3:4(3:4)
S, 29 .12 2557 Nottingham P.-Dundee S.8:1(8:1)
M, 2 .01 2557 Rusia U17-Finlanda U175:4(5:4)
M, 2 .01 2558 SUA U17-Slovacia U177:2(7:2)
S, 29 .12 2611 Fribourg-Mannheim5:2(5:2)
S, 29 .12 2612 HC Davos-Salavat UFA7:5(7:5)
S, 29 .12 2613 Cehia U18-Germania U185:4(5:4)
S, 29 .12 2614 Elveţia U18-Finlanda U183:8(3:8)
S, 29 .12 2615 Finlanda U16-Elveţia U160:7(0:7)
S, 29 .12 2616 Germania U16-Slovacia U162:8(2:8)
S, 29 .12 2620 Sanok-Jastrzębie2:4(2:4)
D, 30 .12 2746 Cehia U18-SUA U180:10(0:10)
D, 30 .12 2747 Germania U18-Ungaria U181:1(1:1)
D, 30 .12 2748 Finlanda U18-Canada U180:4(0:4)
D, 30 .12 2749 Suedia U18-Rusia U184:4(4:4)
D, 30 .12 2750 Canada-Fribourg5:1(1:0)PG1
D, 30 .12 2751 HC Davos-Vítkovice5:4(1:0)PG1
D, 30 .12 2755 Finlanda U18-Germania U184:2(4:2)
D, 30 .12 2756 Elveţia U18-Slovacia U183:7(3:7)
D, 30 .12 2834 Sheffield S.-Coventry B.2:2(2:2)
D, 30 .12 2835 Dundee S.-Cardiff D.4:2(4:2)
D, 30 .12 2836 Fife F.-Braehead C.2:2(2:2)

BASCHET

Data Cod EvenimentRFPR
S, 29 .12 1916 Atlanta-Indiana109:100(55:48)
S, 29 .12 1917 Brooklyn-Cleveland103:100(61:53)
S, 29 .12 1918 Charlotte-New Orleans95:98(57:40)
S, 29 .12 1919 Chicago-Washington87:77(45:39)
S, 29 .12 1920 Golden State-Boston101:83(57:40)
S, 29 .12 1921 Houston-Oklahoma94:124(50:68)
S, 29 .12 1922 Memphis-Denver81:72(37:36)
S, 29 .12 1923 Milwaukee-Miami104:85(56:44)
S, 29 .12 1924 Minnesota-Phoenix111:107(64:58)
S, 29 .12 1925 Orlando-Toronto88:123(47:67)
S, 29 .12 1926 Portland-Philadelphia89:85(49:44)
D, 30 .12 1927 Dallas-San Antonio86:111(45:57)
D, 30 .12 1928 Detroit-Milwaukee96:94(55:45)
D, 30 .12 1929 LA Lakers-Utah--
D, 30 .12 1930 Sacramento-Boston118:96(54:49)
S, 29 .12 1938 Güssing-BasketClubs Vienna86:78(86:78)
S, 29 .12 1939 Oberwart-Fürstenfeld90:83(90:83)
D, 30 .12 1940 St.Pölten-Graz82:90(82:90)
D, 30 .12 1941 Traiskirchen-Klosterneuburg66:84(66:84)
D, 30 .12 1942 Swans Gmunden-Wels81:74(81:74)
S, 29 .12 1943 Ostrava-Hradec87:76(31:28)
S, 29 .12 1944 Decin-CEZ Nymburk80:78(49:42)
S, 29 .12 1945 Levice-Kolín74:66(42:39)
S, 29 .12 1946 Opava-Chomutov80:82(42:49)
S, 29 .12 1947 Pardubice-Svitavy95:86(40:48)
S, 29 .12 1948 Ústí nad Labem-Praga69:82(41:38)
D, 30 .12 1955 Forssan K.-Salon Vilpas82:80(82:80)
D, 30 .12 1956 KTP Basket-Kauhajoen K.84:84(84:84)
D, 30 .12 1957 Lappeenrannan-Pyrinto82:101(82:101)
D, 30 .12 1958 Lapuan K.-Kouvot K.79:69(79:69)
D, 30 .12 1959 Namika Lahti-Kataja Joensuu68:77(68:77)
D, 30 .12 1960 UU-Korihait-Nilan Bisons87:84(87:84)
S, 29 .12 1994 Fos-sur-Mer-Pau Orthez95:73(95:73)
S, 29 .12 2002 Frankfurt-Bayern München59:73(31:36)
S, 29 .12 2003 TBB Trier-Mitteldeutscher78:59(30:28)
D, 30 .12 2004 Bremerhaven-Artland51:73(21:37)
D, 30 .12 2005 Bayreuth-Alba Berlin90:65(43:33)
D, 30 .12 2006 Braunschweig-Brose B.67:83(31:34)
D, 30 .12 2007 Hagen-Bonn101:103(52:48)
D, 30 .12 2008 S.Oliver-Ludwigsburg75:79(46:35)
D, 30 .12 2009 Oldenburg-Giessen102:86(42:37)
D, 30 .12 2010 Tubingen-Ulm67:80(34:43)
D, 30 .12 2011 Sassari-Bologna81:67(44:30)
D, 30 .12 2012 Angelico Biella-EA Milano76:76(46:35)
D, 30 .12 2013 Brindisi-Virtus Roma82:86(43:37)
D, 30 .12 2014 Cantu-Reggio Emilia86:64(39:24)
D, 30 .12 2015 Scavolini-Montegranaro78:93(34:47)
D, 30 .12 2016 Umana Venezia-Montepaschi Siena65:63(28:33)
D, 30 .12 2017 Varese-Cremona94:84(50:38)
D, 30 .12 2018 Avellino-Caserta77:77(43:34)
L, 31 .12 2019 Ironi Ashkelon-Galil Gilboa82:69(50:45)
D, 30 .12 2020 Barak Netanya-Hap.Holon72:70(39:42)
D, 30 .12 2021 Macc.Ashdod-Hapoel T.A.72:67(33:41)
D, 30 .12 2022 Maccabi T.A.-Bnei Herzelia113:85(58:43)
D, 30 .12 2023 Macc.Rishon-Macc.Haifa73:79(35:43)
L, 31 .12 2024 Hapoel I.-Hap.Eilat85:79(44:33)
S, 29 .12 2028 Barons Kvartāls-VEF Rīga72:84(72:84)
S, 29 .12 2029 Jūrmala/ Fēnikss-BK Jelgava83:90(83:90)
D, 30 .12 2030 Sakalai V.-Zalgiris Kaunas67:85(67:85)
D, 30 .12 2032 Sheffield Sharks-Manchester Giants87:68(87:68)
D, 30 .12 2033 Glasgow Rocks-Cheshire95:78(95:78)
S, 29 .12 2034 Asseco Prokom G.-Kotwica85:61(85:61)
S, 29 .12 2035 Siarka Tarnobrzeg-Zielona99:95(99:95)
S, 29 .12 2036 Trefl Sopot-AZS Koszalin80:57(80:57)
D, 30 .12 2037 Anwil Włocławek-Turów Zgorzelec67:58(67:58)
Data Cod EvenimentRFPR
D, 30 .12 2038 Polpharma G.-KS Gdynia80:73(80:73)
S, 29 .12 2039 Blusens Monbus-Lagun Aro GBC71:60(30:35)
S, 29 .12 2040 CB Canarias-Manresa81:78(44:42)
D, 30 .12 2041 Caja Laboral-Fuenlabrada84:77(47:41)
D, 30 .12 2042 Cajasol-Valladolid94:57(55:27)
D, 30 .12 2043 Murcia-Estudiantes68:91(36:52)
D, 30 .12 2044 Valencia BC-Unicaja M.82:64(39:16)
D, 30 .12 2045 Zaragoza-Bizkaia Bilbao81:74(44:42)
D, 30 .12 2046 Gran Canaria-Joventut80:50(41:20)
D, 30 .12 2047 Barcelona-Real Madrid96:89(45:44)
S, 29 .12 2059 08 Stockholm-Uppsala86:96(86:96)
D, 30 .12 2060 Södertälje-Sundsvall76:70(76:70)
D, 30 .12 2061 Hacettepe-Turk Telekom75:80(39:42)
S, 29 .12 2062 Royal Halı-Antalya79:72(33:33)
S, 29 .12 2063 Ted Ankara-Mersin88:85(46:38)
S, 29 .12 2064 Pinar K.-Edirne82:70(45:36)
D, 30 .12 2065 Banvit-Galatasaray74:67(42:39)
D, 30 .12 2066 Beşiktaş-Erdemir73:62(43:25)
D, 30 .12 2067 Fenerbahce-Aliaga95:61(45:27)
L, 31 .12 2068 Tofas-Efes I.71:94(37:40)
L, 31 .12 2158 Chicago-Charlotte81:91(42:47)
L, 31 .12 2159 Indiana-Memphis88:83(38:41)
L, 31 .12 2160 Houston-Atlanta123:104(64:46)
L, 31 .12 2161 Oklahoma-Phoenix114:96(54:53)
L, 31 .12 2162 Orlando-Miami99:99(54:48)
L, 31 .12 2163 San Antonio-Brooklyn104:73(55:47)
M, 1 .01 2164 Denver-LA Clippers92:78(48:43)
M, 1 .01 2165 Detroit-Sacramento103:97(58:48)
M, 1 .01 2166 LA Lakers-Philadelphia99:103(50:54)
M, 1 .01 2167 New Orleans-Atlanta86:95(50:44)
M, 1 .01 2168 NY Knicks-Portland100:105(47:58)
M, 1 .01 2169 Washington-Dallas94:103(52:48)
M, 2 .01 2170 Boston-Memphis83:93(41:50)
M, 2 .01 2171 Cleveland-Sacramento94:97(53:52)
M, 2 .01 2172 Golden State-LA Clippers115:94(62:49)
M, 2 .01 2173 Houston-New Orleans104:92(49:44)
M, 2 .01 2174 Indiana-Washington89:81(47:39)
M, 2 .01 2175 Miami-Dallas103:103(50:52)
M, 2 .01 2176 Milwaukee-San Antonio110:117(52:69)
M, 2 .01 2177 Oklahoma-Brooklyn93:110(45:61)
M, 2 .01 2178 Orlando-Chicago94:96(46:54)
M, 2 .01 2179 Phoenix-Philadelphia95:89(48:49)
M, 2 .01 2180 Toronto-Portland102:79(55:39)
M, 2 .01 2181 Utah-Minnesota106:84(53:45)
L, 31 .12 2227 Cairns Taipans-New Zealand B.61:66(61:66)
L, 31 .12 2228 Townsville Crocodiles-Adelaide...86:82(86:82)
M, 2 .01 2234 CEZ Nymburk-Opava89:64(43:32)
M, 2 .01 2249 Pyrinto-Kataja Joensuu87:79(87:79)
L, 31 .12 2276 Ironi Ashkelon-Galil Gilboa82:69(50:45)
L, 31 .12 2277 Hapoel I.-Hap.Eilat85:79(44:33)
L, 31 .12 2320 Tofas-Efes I.71:94(37:40)
S, 29 .12 2438 Elba Timişoara-Sibiu84:82(84:82)
S, 29 .12 2439 Piteşti-Gaz Metan74:68(74:68)
S, 29 .12 2440 Oradea-U Cluj76:70(76:70)
M, 2 .01 2545 BK Goverla-Donetsk72:83(72:83)
M, 2 .01 2546 Politekhnika H.-Azovmash80:78(80:78)
S, 29 .12 2621 Handlova-Casta SN103:101(103:101)
S, 29 .12 2622 Inter B.-SKP Bystrica84:65(84:65)
S, 29 .12 2623 Iskra Svit-Prievidza71:65(71:65)
S, 29 .12 2624 Rieker K.-Spisska Nova90:73(90:73)
S, 29 .12 2625 SK Dnipro-Nikolaev92:77(92:77)
L, 31 .12 2787 Wollongong Hawks-Melbourne Tigers66:66(66:66)
L, 31 .12 2788 Cairns Taipans-New Zealand B.61:66(61:66)
L, 31 .12 2789 Townsville Crocodiles-Adelaide...86:82(86:82)
D, 30 .12 2837 LA Clippers-Utah107:96(54:45)

HANDBAL

Data Cod EvenimentRFRF
D, 30 .12 2085 Fivers-Krems35:2935:29
D, 30 .12 2086 Hard-Schwaz31:2631:26
D, 30 .12 2087 HIT Innsbruck-Linz26:2926:29
D, 30 .12 2088 HSG Bärnbach-Bregenz33:3233:32
D, 30 .12 2089 Leoben-Vest Viena28:3628:36
D, 30 .12 2097 Viborg HK-Aalborg DH35:2135:21
D, 30 .12 2108 Frankfurter-Thuringer27:2627:26
D, 30 .12 2109 Leverkusen-Metzingen25:2225:22
D, 30 .12 2110 TPSG Goppingen-HC Leipzig18:1918:19
D, 30 .12 2111 Trier-Blomberg28:2128:21
D, 30 .12 2112 TUS Weibern-Buxtehuder22:2622:26
D, 30 .12 2113 Wildungen-Oldenburg27:2927:29
S, 29 .12 2120 Drott-Redbergslids25:2625:26
S, 29 .12 2121 IFK Skovde-Vasterasirsta35:2335:23
S, 29 .12 2122 Kristianstad-Alingsas26:2026:20
S, 29 .12 2123 Lugi-Sävehof29:2029:20
Data Cod EvenimentRFRF
D, 30 .12 2124 Ystads IF-Skaanela30:1930:19
D, 30 .12 2125 HK Malmo-Guif27:2527:25
D, 30 .12 2126 Hammarby-Aranas23:2623:26
S, 29 .12 2127 Lugi HF-Vasterasirsta HF23:2023:20
M, 2 .01 2333 Esbjerg-HK Sønderjyske28:2628:26
M, 2 .01 2334 Odense GOG-Holstebro23:3423:34
M, 2 .01 2335 Slagelse-Skive28:3628:36
M, 2 .01 2336 Randers HK-FIF29:2829:28
D, 30 .12 2494 Elverum-Fyllingen19:2219:22
D, 30 .12 2495 Larvik HK-Stabæk31:2631:26
S, 29 .12 2619 KIF Vejen-Midtjylland H.21:2821:28
S, 29 .12 2626 DHC Slavia Praga-DHC Sokol Poruba29:2529:25
S, 29 .12 2627 Islanda-Tunisia34:2434:24
S, 29 .12 2628 Muntenegru-Ucraina33:2333:23
D, 30 .12 2838 Slovenia-Algeria29:1929:19

RUGBY

Data Cod EvenimentRF
S, 29 .12 2130 Treviso-Zebre26:18
S, 29 .12 2131 Edinburgh-Glasgow W.17:21
S, 29 .12 2132 Munster-Ulster24:10
S, 29 .12 2133 Leinster-Connacht17:0
L, 31 .12 2134 Newport G.D.-Ospreys3:14
S, 29 .12 2136 Harlequins FC-London Irish26:15
S, 29 .12 2137 Exeter Chiefs-Bath12:12
S, 29 .12 2138 London Welsh-London Wasps15:34
S, 29 .12 2139 Leicester-Gloucester17:12
Data Cod EvenimentRF
D, 30 .12 2140 Saracens-Northampton17:16
D, 30 .12 2141 Clermont-Bayonne48:3
D, 30 .12 2142 Grenoble-Bordeaux19:9
D, 30 .12 2143 Mont-de-Marsan-Biarritz18:19
D, 30 .12 2144 Racing-Metro 92-Agen40:6
D, 30 .12 2145 Castres-Toulouse16:18
D, 30 .12 2146 Montpellier-Paris54:16
D, 30 .12 2147 Toulon-Perpignan46:13
L, 31 .12 2366 Newport G.D.-Ospreys3:14

VOLEI

Data Cod EvenimentRF
S, 29 .12 2148 Usti Nad Labem-Karbo Benatky0:3
S, 29 .12 2149 SKA Havirov-Ostrava2:3
S, 29 .12 2150 Zlin-Stare Mesto3:0
S, 29 .12 2151 Riento-Muurle0:3
S, 29 .12 2152 Saimaa-Hurrikaani3:2
S, 29 .12 2153 Isku Tampere-Sampo1:3
S, 29 .12 2154 Valepa-Raision L.3:0
D, 30 .12 2155 Muurle-Hurrikaani0:3
D, 30 .12 2156 Valepa-Sampo3:0
S, 29 .12 2157 Tours-Arago de Sete3:1
S, 29 .12 2158 Chaumont-Rennes3:0
S, 29 .12 2159 GFCO Ajaccio-Toulouse3:0
S, 29 .12 2160 Montpellier-Paris2:3
S, 29 .12 2161 Tourcoing Lille-Narbonne1:3
D, 30 .12 2162 Avignon-Cannes1:3
M, 2 .01 2412 Etta Oulu-Lakkapaa3:0
M, 2 .01 2413 Tiikerit K.-Saimaa1:3
M, 2 .01 2414 Raision L.-Isku Tampere3:1
S, 29 .12 2447 Generali Haching-Evivo Düren3:0
Data Cod EvenimentRF
S, 29 .12 2448 Rottenburg-Moerser1:3
S, 29 .12 2449 Vilsbiburg-Schweriner2:3
D, 30 .12 2450 Stuttgart-Wiesbaden0:3
S, 29 .12 2451 Trentino-Tonno Valentia3:0
S, 29 .12 2452 Macerata-Modena3:1
S, 29 .12 2453 Belchatow-Jastrzebski2:3
S, 29 .12 2454 Delecta Bydgoszcz-Varşovia1:3
S, 29 .12 2455 Jadar Radom-Kedzierzyn Kozle0:3
S, 29 .12 2456 Kielce-Resovia R.0:3
S, 29 .12 2527 Super Imperatriz-Sesi-Sp1:3
S, 29 .12 2528 São Bernardo-Canoas0:3
S, 29 .12 2529 Ufimochka-Proton S.3:2
S, 29 .12 2530 Uralochka-Omichka Omsk1:3
S, 29 .12 2531 Dinamo Kazan-Fakel NU3:1
S, 29 .12 2532 Dinamo Kras.-Dinamo Moscova3:2
S, 29 .12 2533 Zarechie O.-Yenisey Kras.3:0
D, 30 .12 2717 Trentino-Macerata3:1
D, 30 .12 2839 Jadar Radom-Kedzierzyn Kozle1:3

UFC

Data Cod EvenimentRF
S, 29 .12 1598 Brad Pickett-Eddie Wineland0:1
S, 29 .12 1599 Chris Cariaso-John Moraga0:1
S, 29 .12 1600 Chris Leben-Derek Brunson0:1
S, 29 .12 1601 Erik Perez-Byron Bloodworth1:0
S, 29 .12 1602 Jim Miller-Joe Lauzon1:0
S, 29 .12 1603 Junior Dos Santos-Cain Velasquez0:1
Data Cod EvenimentRF
S, 29 .12 1604 Melvin Guillard-Jamie Varner0:1
S, 29 .12 1605 Michael Johnson-Myles Jury0:1
S, 29 .12 1606 Philip De Fries-Todd Duffee0:1
S, 29 .12 1607 Tim Boetsch-Costa Philippou0:1
S, 29 .12 1608 Yushin Okami-Alan Belcher1:0